Darmowa dostawa od 1 000,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Nowości w kolekcji Aztron Wing Foil

2023-05-25
Nowości w kolekcji Aztron Wing Foil

Marka Aztron wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniom rynku wypuściła nowe skrzydła i pompowanej deski SUP oraz dwóch desek sztywnych do Foila. Prócz ubiegłorocznych skrzydeł Aztron Wing 3.0, 4.0, 5.0, 6.0 w tym roku pojawiła się również seria Soar oraz Aim.
 

Seria skrzydeł SOAR 3.0 i 4.0 zostały zaprojektowane pod kątem początkujących użytkowników Wing Foila. Wingi te są stabilne i pozwalają na ślizg bez wysiłku. Rozpiętość skrzydła wzrosła w stosunku do modeli z poprzedniej kolekcji. W nowych skrzydłach zastosowano materiał Ultra-light, konstrukcję wzmocniono dodatkowymi taśmami, poprawiając wznoszenie, responsywność i elastyczność skrzydła.

 

 

Seria Wingów AIM 4, 5 i 6 m to wzmocniony materiał, większa powierzchnia skrzydła, wzmocnione szyny i rozpora. Skrzydło jest sztywniejsze, generuje więcej siły nośnej oraz pozwala na łatwiejsze skręty.

Nowością w kolekcji jest również Dwukomorowa deska pompowana do foila Aztron Falcon AIR X 5'4" (163cm). Zbudowana w technologii Double/Double (dwukomorowa deska dwuwarstwowa) jest lekka a jednocześnie łatwo wznosi się w powietrze i oferuje stabilny lot. Maksymalne obciążenie deski to 85kg, ale producent dedykuje ją użytkownikom do 75kg.

Sztywna deska SUP Aztron Falcon Carbon X 5'0" (152cm) to kompozytowa deska do Wing foila. Konstrukcja z przekładkami z włókien węglowych otulonych żywicą epoksydową sprawia że deska jest sztywna i bezpieczna. Jest wielofunkcyjna, ponieważ można jej używać zarówno jako deski SUP, deski do foila jak i deski surfingowej. Maksymalne obciążenie tego modelu to 74kg. Dla nieco cięższych użytkowników poleca się sztywną deskę SUP Aztron Falcon 6'3″ (190,5cm) o maksymalnym obciążeniu 110kg.

Zaufane Opinie IdoSell
5.00 / 5.00 2 opinie
Zaufane Opinie IdoSell
2023-07-14
Bardzo szybka i sprawna realizacja zamówienia. Profesjonalne doradztwo, dziekuje
2023-06-26
Zamówienie zrealizowane zgodnie z podanym wcześniej terminem realizacji. Szybko i sprawnie.
pixel